CENTRUM MEDYCYNY INTEGRACYJNEJ THYMUS-MED- Bernadetta Głębicka, Warszawa

PRACOWNIA NADZIEJA WWW www.thymus-med.pl/

 

 

 

 

PLEBISCYT KOBIETY MEDYCYNY 2019

Bernadetta Głębicka kandydatka plebiscytu zdjecie

 

HOMEOPATA DYPLOMOWANY 

 Bernadetta Głębicka 

Miejsce pracy: Centrum Medycyny Integracyjnej Thymus Absolwentka Studiów Podyplomowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie homeopatii. Doktorantka Wydziału Fizjologii Człowieka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Naukowiec. Psychofizjolog – diagnosta. Dyplomowany homeopata. Zajmuje się interwencją kryzysową. Posiada stopień mistrzowski w dziedzinie naturopatii. Dyplomowany homeopata. Psychoterapeuta i neuropsycholog kliniczny, specjalista w dziedzinie traumy, trener Biofeedback. Posiada wieloletnie doświadczenie jako psychofizjolog. Propaguje diagnostykę i leczenie metodą biofizykalną. Prowadzi psychoterapię ukierunkowaną na pomoc ofiarom przemocy domowej, wypadków komunikacyjnych, katastrof przemysłowych i kataklizmów naturalnych. Specjalizuje się również w pomocy w adaptacji do starości, śmierci oraz choroby i kalectwa. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na holistyczne uwarunkowania przyczyn powstawania chorób fizycznych i zaburzeń psychicznych.Prowadzi badania w zakresie dziedziczenia traumy. Od lat zajmuje się promocją zachowań prozdrowotnych podnoszących jakość życia. Jest założycielką Centrum Medycyny Integracyjnej Thymus – Med Bernadetty Głębickiej, z którym współpracę nawiązują nie tylko specjaliści z różnych dziedzin medycyny, ale również z innych dziedzin nauki. Szczególnie spektakularne rezultaty osiąga pomagając osobom cierpiącym z powodu zaburzeń psychosomatycznych, chorób układu pokarmowego, traumy i zaburzeń posttraumatycznych, chorób autoimmunologicznych, zaburzeń odporności u dzieci, alergii i otyłości oraz uzależnień. Metody stosowane przez nią stały się magnesem przyciągającym do niej pacjentów z terenu całej Polski widzących w proponowanych przez nią metodach szansę na to, aby pokonując dolegliwości stali się nie tylko zdrowszymi, ale również silniejszymi i szczęśliwymi osobami. Jej hobby to fizyka kwantowa-pola torsyjne, kocha zwierzęta, w wolnym czasie jeździ konno.

 

 bernadetta głebicka baner poprawiony

 

Pracownia Nadzieja na facebook : https://www.facebook.com/Pracownia-Nadzieja-415760061803075/

 

W naszej pracowni kładziemy przede wszystkim nacisk na holistyczne podejście do człowieka. Według tej idei człowiek zdrowy to nie tylko prawidłowo funkcjonujący organizm ale i zdrowa psychika. Dlatego staramy się na równi skupiać na sferze fizycznej, duchowej oraz mentalnej człowieka.

Głównym obszarem naszych zainteresowań jest psychofizjologia i jej szerokie zastosowanie zarówno w rozwijaniu zdolności umysłowych człowieka  jak i możliwości terapeutycznych. Dzięki nowoczesnej aparaturze i posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie pomagać zarówno w leczeniu chorób ciała jak i  ducha w sposób bezinwazyjny i pozbawiony skutków ubocznych.

Priorytetem naszych działań jest pomagać Państwu w integracji trzech podstawowych elementów funkcjonowania jakimi są ciało, umysł i emocje . Szczególny nacisk kładziemy na pracę z ofiarami przemocy w rodzinie, ofiarami wypadków samochodowych, katastrof, oraz osobami chorymi i  kalekimi.

Nasz warsztat pracy opieramy zarówno na własnych długoletnich doświadczeniach, jak również najnowszych odkryciach naukowych i wiedzy ekspertów. W poszukiwaniach rozwiązań dla Klientów staramy się nie ograniczać do utartych podziałów na poszczególne dziedziny wiedzy.

Powierzone nam przez Państwa zaufanie zobowiązuje, dla tego nie ustajemy w podnoszeniu naszych kwalifikacji i doskonaleniu standardu usług. Znacząco powiększające się grono stałych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

 

 

 

comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum