KONKURS

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie

polegającym na opisaniu w kilku krótkich zdaniach (max 600 znaków) swojego doświadczenia terapeutycznego z Arniką Montaną

– w dowolnej postaci (żel, krem, lek pojedynczy 5-10000 CH).

 

Każdy kto prześle taki krótki opis wraz z adresem wysyłki, mailem, datą i podpisem ( imie i nazwisko)  na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

otrzyma w ciągu max 4 tygodni od daty wysyłki maila książkę na temat podstaw homeopatii – 43 porady o wartości 36 zł. 

Jeśli możecie podajcie też w mailu nr telefonu - dla kuriera. 

43 porady

Wysyłki realizowane będą za pomocą poczty polskiej oraz kuriera DHL.

 

Przesyłając do nas maila zgadasz się na publikację jego treści wraz z imieniem i nazwiskiem w materiałach marketingowych przygotowywanych przez podmiot oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji wysyłki książki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu dokonania wysyłki książki .

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w konkursie.

Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania darmowej książki w konkursie.

 

comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum