ŚRODKI ZARADCZE NA KORONA WIRUS COVID - 19

Informacja od Jeremy'ego Sherra, uzupełniona przez Rajana Sankarana, opracowana przez Boba Blaira.
CORONA VIRUS - ETAPY
Środki zaradcze na początkowy etap nie są takie same jak na końcowym etapie.
 
Etap 1: początek - wczesna infekcja
 
Katar i kichanie, jak przeziębienie.
Może być obecny ból gardła i przekrwienie zatok oraz gorączka, choć w niektórych przypadkach takie wczesne objawy ostrzegawcze wydają się być nieobecne.
Choroba zaczyna się od gorączki, a następnie suchego kaszlu.
Zazwyczaj gorączka nie idzie zbyt wysoka, zwykle nie przekracza ona znacznie powyżej 38 C.
Etap 2:
Zaczyna dochodzić do poważniejszych objawów, takich jak kaszel i trudności w oddychaniu.
Kaszel jest zwykle suchy i często towarzyszy mu świszczący oddech, z trudnością i / lub nasilenie przy wdychaniu; klatka piersiowa jest zwężona i może pojawić się duszność. Oddychanie zwykle poprawia się po odkrztuszaniu, ale odkrztuszanie jest skąpe i trudne. Z gorączką i objawami oddechowymi często odczuwa się przytłaczające uczucie ciężkości i osłabienia oraz bóle mięśni, z trudnością wstania z łóżka ... ludzie chcą dużo spać. Często występuje biały powleczony język o gorzkim smaku w ustach.
Etap 3:
Poważne patologie / powikłania, np. zapaść z (dwustronnym) śródmiąższowym zapaleniem płuc.
Choroba ma zwykle charakter przerywany: pacjent wydaje się wracać do zdrowia, a następnie choroba nawraca, być może więcej niż jeden raz.
Kolega Rajana Sankarana w Iranie odnotował poprawę, po której nastąpiła nagłe zapaść, stan osłabienia z ostrymi trudnościami oddechowymi.
Po zebraniu i zbadaniu ponad 50 zweryfikowanych przypadków Covid 19, Jeremy Sherr potwierdził typowe, charakterystyczne i osobliwe objawy epidemii ...
Wypróbowane przez Jeremy'ego Sherra środki zaradcze:
im większa liczba „podkreśleń” (///), tym więcej zweryfikowanych przypadków Covid 19.
Rozwiązanie to pomogło:
Etap 1: ACONITUM na samym początku (etap 0.1) - / 
Etapy 1 i 2: GELSEMIUM wczesne stadia, początek grypy, problemy z zatokami, drętwienie - // 
Etapy 1 i 2: MERC (np. MERC-SOL / VIV / IR / IF / CORR); JEREMY SHERR używał głównie MERC VIV - // 
Etapy 1,2,3: BRYONIA LEK pomógł ludziom na wszystkich etapach - //
Etapy 2 i 3: PHOSPHORICUM ACIDUM - / , PHOSPHOURUS - //// , – te pomogły w wielu przypadkach 
Etapy 2 i 3: ANTIMONIUM TARTARICUM - //// Najlepsze jak dotąd lekarstwo, okazało się bardziej przydatne na późniejszych niż na wcześniejszych etapach. Dobre na kaszel i zapalenie płuc itp.
(Jeremy doszedł do Antimonium tartaricum poprzez wszystkie symptomów epidemii i osobliwe objawy pacjentów zgłaszających jakby topili się podczas tego zapalenia płuc. Co jest wysoce charakterystyczne dla tego lekarstwa; także wielu ludzi zgłaszających senność w gorączce, biały język, kaszl z trudnym odkrztuszenia).
Rajan Sankaran współpracuje z kolegą zajmującym się przypadkami zarażonych w Iranie; jego zaleceniem dla wszystkich stadiów choroby, w tym profilaktyki, jest CAMPHORA OFFICINALIS (1M). ///
Opiera się to na repertoryzacji i jego zrozumieniu, że lekarstwo znajduje się w ostrej miazmie grupy roślin Magnolianae, którego podstawą jest poczuciem samotności i izolacji na świecie i potrzebą wycofania się do własnego miejsca – bezpiecznego i rodzinnego.
Dodatkowe leki do rozważenia (dotychczas nie wypróbowane): Ta lista oparta jest na różnych repertoryzacjach Jeremy'ego Sherra, w tym tych, które zostały wyszukane przez jego syntezę fizycznych symptomów:

REMEDIES FOR CORONAVIRUS COVID 19

Information chiefly from Jeremy Sherr, supplemented by Rajan Sankarn, compiled by Bob Blair

 Syntezując większy obraz pandemii, sytuacji globalnej, postaw psychologicznych i reakcji behawioralnych, a także fizycznych symptomów / cech / osobliwości, do których dochodzę:  COLLAPSING OF APPARENTLY FUNCTIONING SYSTEM FROM INFLUX THERE IS NO CAPACITY TO DEAL WITH hence MUST ISOLATE/INSULATEFROM CONTACT WITHTHE OUTSIDE,  CLOSING  DOWN  AND  RESTRICTING  MOVEMENT  ACROSS BOUNDARIES, WITH FORCEFULLY DISCHARGED EXPULSIONS.
covid 19 shmaran j.Sherr 1
covid 19 shmaran j.Sherr 2
covid 19 shmaran j.Sherr 3
comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum