Homeopatia na świecie
i w Polsce

"W 2009 roku w Szwajcarii odbyło się referendum, które zaowocowało włączeniem homeopatii do obowiązkowego systemu ubezpieczeń medycznych. I jest to zapisane w Konstytucji."

Homeopatia w szpitalach

"Wyniki badań prowadzonych przez profesora Michalea Frassa wykazały, że leczenie Homeopatyczne ma wpływ na odległy wynik leczenia pacjentów leczonych z powodu sepsy na oddziale intensywnej opieki medycznej."

APTECZKA DOMOWA URAZY cz. 5 - Ledum palustre

 

Uwaga! W pierwszej kolejności należy wezwać pogotowie lub udać się do lekarza rodzinnego.
Lek homeopatyczny komplementarnie, jak najszybciej.

Stłuczenie okolicy gałki ocznej (z krwiakiem - „limo”)
Arnika tutaj nie pomoże!
Ledum 30C lub 200C kilkakrotnie przyspieszy resorpcję krwiaka.

Skutki ukąszeń komarów, pcheł, pluskiew.
U niektórych osób zwykłe ukąszenia komarów dają duże odczyny w formie długo utrzymującego się obrzęku (z zasinieniem a nawet ropieniem). Podanie Ledum zapobiega temu.

Są dzieci, które szczególnie cierpią z powodu ukąszeń komarów. Mają kilkakrotnie więcej śladów po ukąszeniach (i są one kilkakrotnie większe i dłużej się utrzymujące) niż inne dzieci przebywających razem z nimi. Niby tylko komary, ale w tych rodzinach to był horror każdego lata.
Matki profilaktycznie podają tym dzieciom Ledum D6 (przed wyjazdem nad jezioro/do lasu) i relacjonują, że od tego czasu problem nie istnieje.

Kto był pokąsany przez pluskwy (do dziś zdarza się nierzadko w tanich hostelach, ale także w drogich hotelach) ten wie jakie to cierpienie. Podanie Ledum 30C przynosi natychmiastową ulgę.

comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum