„BRONIĘ LEKÓW HOMEOPATYCZNYCH!” o. GABRIELE AMORTH

 

„BRONIĘ LEKÓW HOMEOPATYCZNYCH!”-OFICJALNY EGZORCYSTA PAŃSTWA KOSCIELNEGO,

najwybitniejszy żyjący obecnie egzorcysta o. GABRIELE AMORTH.

Tłumaczenie audycji z ojcem Gabriele Amorthem z listopada  2013, Radio Maria (Włochy) fragment dotyczący homeopatii,  pytanie słuchacza. Wersja oryginalna audycji w źródle na końcu tekstu.

 

O. Amorth: Słucham?          

S. : Dobry wieczór O. Amorth. Jestem Alessandro i dzwonię z prowincji Ankony. Chciałbym wiedzieć jakie jest Ojca zdanie na temat medycyny homeopatycznej. Chciałbym wiedzieć, czy za tą praktyką mogłoby kryć się coś negatywnego czy wręcz szkodliwego (malefico). Pytam o to Ojca, ponieważ przeczytałem  w internecie, że u źródła tej medycyny…., że ta medycyna ma źródło trochę mroczne. Chciałem znać Ojca opinię. Dziękuję.

 

 

O. Amorth: Witam! Medycyna homeopatyczna, jeżeli zrobiona przez lekarza, który się w niej wyspecjalizował, jest jak najbardziej w porządku! Wręcz są osoby, które nie są wstanie znieść zwyczajnych leków i mogą leczyć się tylko lekami homeopatycznymi. Są jednak też osoby, które używają leków homeopatycznych, żeby robić krzywdę… żeby robić krzywdę, albo żeby zmienić je w szkodliwe (malefiche), ale to jednak nie dotyczy tej pożytecznej homeopatii generalnie. W związku z tym ja bronię leków homeopatycznych! Mówię jednak, że muszą być używane pod nadzorem medycznym przez lekarzy, którzy się wyspecjalizowali w homeopatii, i wtedy to są leki skuteczne. Owszem, są wręcz czasem jedynymi  skutecznymi lekami w niektórych przypadkach. Dziękuję.

 

Źródło: http://www.lekarzehomeopaci.pl/nauka/inne/8-homeopatia/254-bronie-lekow-homeopatycznych-o-gabriele-amorth

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 kwiecień 2018 10:02
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum