Homeopatia na świecie
i w Polsce

"W 2009 roku w Szwajcarii odbyło się referendum, które zaowocowało włączeniem homeopatii do obowiązkowego systemu ubezpieczeń medycznych. I jest to zapisane w Konstytucji."

Homeopatia w szpitalach

"Wyniki badań prowadzonych przez profesora Michalea Frassa wykazały, że leczenie Homeopatyczne ma wpływ na odległy wynik leczenia pacjentów leczonych z powodu sepsy na oddziale intensywnej opieki medycznej."

17.III.2018r. ZDROWA KOBIECOŚĆ - ŚWIADOME MACIERZYŃSTWO, Poznań

Konferencja Zdrowa Kobiecość, Świadome Macierzyństwo to coś więcej niż podzielenie się wiedzą, to poniekąd spełnienie marzeń pediatry, homeopaty lek. med. Hanny Olejniczak, która nie boi się iść pod prąd ze swoją wiedzą, umiejętnościami, pasją i powołaniem.

Zapraszamy kobiety, które planują ciążę, są w ciąży lub temat macierzyństwa jest dla nich całkiem nowym doświadczeniem.

Zdrowa kobiecość, zdrowa ciąża, dobry poród i świadome macierzyństwo to proces, któremu warto przywrócić uważność, harmonię, integralność.

Tym wydarzeniem pragniemy rozbudzić kobiecą intuicję oraz inteligencję ciała, która z powodu współczesnej kultury, błędnych informacji, wielozadaniowości, skutecznie została zagłuszona.

Prelegentkami, ekspertkami wydarzenia będzie 10 matek, które w uważny sposób podchodzą zarówno do swojej kobiecości jak i roli mamy. Z tego doświadczenia czerpią, rozwijają i z pasją przekazują wiedzę dalej.

Podczas wykładów podkreślimy aspekt emocji, strefy duchowej, powiemy o fizyczności i uważności. To zdrowie kobiety i dziecka będą dla nas najważniejsze!!!

Możemy obiecać, że będzie to wyjątkowe spotkanie. Holistyczne, integralne, w zgodzie i w rytmie z naturą. Blisko człowieka, tego co pierwotne, twórcze, instynktowne.

Na konferencji szczególnie ciepło powitamy mężczyzn, którzy stanowią wsparcie w tym pięknym lecz często trudnym i stresującym okresie starań, ciąży oraz macierzyństwa.

Przedstawiamy listę prelegentek i omawianych tematów
1. dr n. biol. med. Patrycja Szachta „Jelito źródło zdrowia czy choroby?”
2. Kornelia Kwacner „Gimnastyka Słowiańska – ruch jako źródło kobiecej energii i zdrowia”
3. Monika Graczyk „ Kobieca cykliczność – menstruacja w zgodzie z naturą”
4. Agnieszka Pawłowska „ Uważna kobiecość i macierzyństwo”
5. Ewa Masełkowska „Karmienie piersią: zdrowie - więź - lepszy rozwój"
6. Iwona Marczak „O porodzie, obniżamy poziom stresu”
7. Weronika Szaj „Rozwój psychoruchowy niemowlęcia”
8. Marika Furmańczak „Rola diety w budowaniu zdrowia dziecka"
9. lek. med. Hanna Olejniczak „Pierwsze 1000 dni dziecka”
Więcej informacji FB @KonferencjaZKSM

https://www.bilety24.pl/inne/konferencja-zdrowa-kobiecosc-swiadome-macierzynstwo-38290?id=185659

comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum