3. "Szkoła letnia" SAHK, 4-7 Lipiec, Lewocza

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w LETNIEJ SZKOLE Słowackiej Akademii Homeopatii Klasycznej w Lewoczy, na Słowacji
Będzie bardzo ciekawie, tematy główne leków to: RYBY, OWADY,  SARKODY i BAKTERIE.

 

Pierwszego dnia będzie wykładać zachwycająca Viktoria Bodrogi z Węgier, 
a przez kolejne 3 dni bardzo doświadczona Anne Vervarcke z Belgii.

  
Letnia szkoła w Lewoczy na Słowacji potrwa od 4 do 7 lipca, 2019r. (czwartek do niedzieli):
https://www.akademiahomeopatie.sk/event/letna-skola-2019-v-levoci-anne-vervarcke-viktoria-bodrogi/

Poza sporą dawką wiedzy homeopatycznej wyjazd do Lewoczy na letnią szkołę to również możliwość odkrycia zabytku UNESCO – średniowiecznego starego miasta Lewocza oraz okazja do rozmów i spotkań z kolegami homeopatami i przygotowany dla Państwa program dodatkowy.

 
Anne Vervarcke skupi się na OWADACH, BAKTERIACH i SARKODACH. Anne zauważyła, że adepci homeopatii często popełniają błąd polegający na skupieniu się na szczegółach, zamiast zauważać całość obrazu.
Dlatego też stworzyła ona mapę grup homeopatyków i uprościła swoje wykłady. Będzie objaśniać swoją mapę, która jest bardzo użytecznym narzędziem pozwalającym się zorientować w ogromnej ilości istniejących leków homeopatycznych. 
Podczas seminariów zaobserwujemy wyraźną różnicę pomiędzy właściwościami grup leków z części mapy 2D i 3D. Sarkody są dobrym przykładem dlaczego nasi klienci otrzymują często minerały zamiast nich. Powodem tego jest fakt, że homeopaci nie nauczyli się dokładnie odróżniać części 2D mapy.

Viktoria Bodrogi skupi się na  RYBACH w homeopatii. Jej książka o lekach z tej grupy została wydana jesienią zeszłego roku. Kilka dni temu Jonathan Hardy napisał mi, że odkąd przeczytał jej książkę, zaczął przepisywać te leki wielu klientom ze świetnym efektem.
Otrzymamy zatem najlepsze wskazówki jeśli chodzi o dobór leków z tej grupy. Wystarczy usiąść w fotelu zabytkowego teatru w Lewoczy.
Ryby to pierwsze kręgowce i najbardziej rozwinięte stworzenia, które potrafią pobrać tlen z wody. Brak tlenu określa wiele ich cech. Viktoria będzie mówić o charakterystyce ryb, ich istocie i  powinowactwie do organów. Wyjaśni również ich dalsze podziały, które swtorzyła, aby łatwiej nam było przepisywać te leki. Wykaże też dlaczego są one świetnymi lekami na demencję, chorobę Alzheimera, trudności w nauce, bezpłodność i problemy hormonalne. W końcu porówna je z innymi podobnymi grupami jak ptaki, grzyby, narkotyki, inne zwierzęta wodne, Natrium muriaticum i Aqua marina.

Letnia szkoła będzie prowadzona w języku angielskim, dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne na język polski oraz tłumaczenie konsekutywne na słowacki.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: https://www.akademiahomeopatie.sk/event/letna-skola-2019-v-levoci-anne-vervarcke-viktoria-bodrogi/

(Jest możliwość zapisania się tylko na wybrane dni)

comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum