WEBINAR - TON JANSEN „Neuroprzekaźniki i zespół nieszczelności tkanki łącznej” 17-18.2.2022r.

 

Webinar 17-18.2.2022r.

POLSKA: Prezentacja po polsku będzie dostarczona dzień przed webinarem ( jesli zbierze się grupa chętnych na tłumacza na żywo -

chętnych prosze o kontakt 790 882 061). Webinar dla grupy polskiej z polskimi napisami  będzie udostępniony do około tygodnia po webinarze.  

 

Baner Ton Jansen 17 18.2. 11

SZKOŁA HUMAN CHEMISTRY :

MIĘDZYNARODOWE INTERNETOWE KURSY PODYPLOMOWE

 

Kontynuujemy nasz internetowy program szkoleń Human Chemistry, obejmujący jego zasady i sposoby ich zastosowania w klinice.

Webinaria odbywają się co dwa miesiące w formie spotkań na  Zoom - Meeting.

 

 

Oferujemy 3 poziomy kursów:

 

 

 • Poziom podstawowy:

        Jest przeznaczony dla początkujących w tej metodzie.

Możesz nauczyć się podstaw, kupując nagrania z webinariów na poziomie podstawowym z 2021 r., a także czytając książkę Ton Jansen “Fighting Fire with Fire” (książka jeszcze nie jest przetłumaczona)

Webinary z tego poziomu są w trakcie tłumaczenia. Osoby, które będą widziały, że mają braki mogą wykupić ten poziom w trakcie poziomu średnio-zaawansowanego.

 

 • Poziom średniozaawansowany:

        Dla tych, którzy ukończyli poziom podstawowy w 2021 r., studiują nagrania archiwalne z webinarów, nie ukończyli kursu średniozaawansowanego w 2021 r., mają już doświadczenie homeopatyczne, z tego zakresu ( w przypadku nie rozumienia materiału można wykupić poziom podstawowy w trakcie poziomu średnio-zaawansowanego )

 

 • Poziom zaawansowany:

  Dla tych, którzy ukończyli już poziom średniozaawansowany w 2021 r.;

Na zakończenie każdego seminarium internetowego można otrzymać certyfikat uczestnictwa w celu wykazania godzin ciągłego rozwoju zawodowego. Świadectwo biegłości można otrzymać po ukończeniu co najmniej 60% kursu pośredniego i zdaniu testu, który zostanie wydany pod koniec roku. Certyfikat Biegłości może zostać przyznany pod koniec roku osobom, które złożyły również kilka wyleczonych przypadków i mały wybrany przez siebie projekt w związku ze szkoleniem Human Chemistry.  

Dostępny będzie również indywidualny (lub w małej grupie) nadzór nad przypadkiem i ogólne wskazówki – w tym celu prosimy o kontakt  Rogerem Savage pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tematy w tym kalendarzu, są bieżącym planem na rok, ale są elastyczne.

Każde dwudniowe seminarium internetowe może również obejmować przypadki na żywo i kontynuacje związane z tematami webinarów.

W celu włączenia przypadków uczestników do webinarów dotyczących tematu tego webinaru należy z wyprzedzeniem przesłać e-mailem historię przypadku i wypełniony formularz osi czasu.

 

 

Daty i tematy 2022

 

Godziny webinarów: 10.00 – 17.00 ( 0900-1600 UK time;1000-1700 CET)

 • Dwa bezpłatne przykładowe webinaria: Piątek 21 stycznia 2022r.– w celu uzyskania dostępu skontaktuj się z Rogerem Savage.

 

Webinaria na poziomie zaawansowanym

Luty 10-11 - zaawansowany - Leczenie chorych na raka

Kwiecień 7-8 - zaawansowany - Mózg i stan psychiczny

Czerwiec 16-17 - zaawansowany- Choroby układu oddechowego

Wrzesień 29-30 - zaawansowany - Choroby zwyrodnieniowe (np. stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona)

Listopad 17-18 - zaawansowany - Choroby genetyczne i epigenetyczne

 

Webinaria na poziomie średniozaawansowanym

Luty 17-18średniozaawansowany - więcej na temat neuroprzekaźników i nieszczelnej tkanki łącznej

Kwiecień 28-29 - średniozaawansowany - Wprowadzenie do badania krwi

"W ramach webinarium dotyczącego analizy krwi przyjrzymy się różnym elementom wymienionym w formularzu testowym, pokazując, co jest normalne, a co patologiczne, znaczenie elementu, a także sposób leczenia braku równowagi. W Human Chemistry testowanie odgrywa ważną rolę w naszej pracy, ważne abyśmy wiedzieli, co jest fizycznie złe, co musimy leczyć, i w kolejnym teście móc zobaczyć, czy to poprawiliśmy. Tak więc nasz sukces mierzy się lepszymi wynikami krwi, a także samopoczuciem pacjenta. "

Koszt: 100e (dla grupy polskiej) + 1400zł podzielone na ilość chętnych na tłumacza. 

Kontakt: 790 882 061

 

Czerwiec 23-24 - średniozaawansowany - Choroby autoimmunologiczne

Październik 6-7 - średniozaawansowanym - Choroby endokrynologiczne

 Grudzień 1-2 - średniozaawansowanym - Spektrum autyzmu
 
 

** Wszystkie wydarzenia dwudniowe odbywają się w czwartek i piątek.

Tłumaczenie będzie dostępne, jeśli jest wystarczające zapotrzebowanie.

 

 

 

Opłaty za kurs (szkolenie online 2022)

Opłaty będą (oddzielnie na poziomie zaawansowanym lub średniozaawansowanym):

 5 x 2-dniowe seminaria (dla każdego poziomu): 150 € za seminarium - Razem 750 €, jeśli płatne osobno Pełna opłata za wszystkie pięć webinarów na każdym poziomie do 7 lutego 2022 r. Razem 600 € (= 150 euro zniżki)

W przypadku szkolenia na poziomie podstawowym nagrania czterech seminariów internetowych w 2021 r. wraz z materiałami prezentacyjnymi i notatkami = 200

 Jeśli któryś z członków na poziomie zaawansowanym również chce uczestniczyć w zajęciach na poziomie średniozaawansowanym, aby przyswoić więcej informacji, wiedząc, że wszystkie zajęcia Tona zawsze przynoszą nam nowe spostrzeżenia, prosimy o kontakt z Rogerem Savage.

 

Opłata za oba poziomy uiszczona z góry wynosi łącznie 900 EUR = (600 EUR poziom zaawansowany + 300 EUR średniozaawansowany)

 • Nie jest naszą intencją, aby uczniowie z 2022 r. na poziomie średniozaawansowanym uczęszczali na poziom zaawansowany również w tym samym roku.
 • Na życzenie możemy zorganizować forum pytań i odpowiedzi dla uczniów na poziomie podstawowym.
 • Interwizje (nadzory grupowe z asystą dla tych, którzy uczestniczyli w poprzednim webinarium) mogą być zaplanowane pomiędzy webinarami i będą naliczane osobno.

Są one dodatkiem do webinarów Tona, a nie ich substytutem!

 

Metody płatności:

za pośrednictwem School of Human Chemistry https://humanchemistry.eu/event-registration/

LUB  użyj

-WISE- (dawniej Transferwise) (https://wise.com/)

Użyj poniższych danych:

(IBAN) NL24 RABO 0365 5543 08 (nazwisko) Ton Jansen Klassiek Homeopaat

 

Więcej szczegółowych informacji:

Ton Jansen Klassiek Homeopat

 • Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego - IBAN: N L 2 4 R A B O 0 3 6 5 5 5 4 3 0 8
 • Kod identyfikacyjny banku - SWIFT BIC: R A B O N L 2 U X X X

Adres Tona:

Veenakkerweg 5, 2635 NC Den Hoorn, Holandia (niedaleko Den Haag, Delft) Tel: +31 (0) 174-297052

Bank RABO:

Adres biura: Croeselaan 18, 3521 CB Utrecht, Holandia

Adres pocztowy: P.O. Box 17100, 3500 HG Utrecht, Holandia

LUB

Jeśli nie możesz dokonać przelewu za pośrednictwem Wise lub płatności za pośrednictwem strony internetowej Human Chemistry, skorzystaj z Paypal

– Jeśli korzystasz z Paypal, dodaj 10 euro przy płatności 150 euro = 160 euro, 20 euro przy płatności 600 euro = 620 euro i 30 euro przy płatności 900 euro = 930 euro (w celu pokrycia wysokich potrąceń Paypal)

Powiązany e-mail to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Proszę NIE używać żadnych linków do płatności w Wielkiej Brytanii z poprzednich seminariów internetowych!

 

 *Wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , aby poinformować Rogera:

 • ile zapłaciłeś, oraz
 • jak nazywa się wpłacający i jak się nazywa student (niektórzy z was płacą pod innym imieniem, którego nie możemy zidentyfikować, i używają kogoś innego do dokonania płatności!)

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

comments
© 2015 Homeopatia Polska - Strona - Forum