Forum HPSP - Regulamin forum

UWAGA !!! Forum jest zamknięte. Treści znajdujące się na niniejszym forum mogą podlegać ochronie prawnej. Zanim cokolwiek stąd skopiujesz i wkleisz w innym miejscu, zastanów się, czy takim działaniem nie łamiesz prawa. Jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy, zawsze przed skopiowaniem spytaj o zgodę autora i podaj źródło. Pamiętaj, nigdy nie podawaj się za autora tekstu, którego nie napisałeś!

Pamiętaj, że obrażanie kogokolwiek jest karalne (art. 216 Kodeksu karnego), dodatkowo stanowi to naruszenie dóbr osobistych tej osoby (art. 23 i następne Kodeksu cywilnego).

Wypowiedzi znajdujące się na forum wyrażają jedynie opinię ich autora. Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że czyjaś wypowiedź Ci nie odpowiada, łamie zasady korzystania z forum lub obowiązującego w Polsce prawa, poinformuj o tym administratora.

 1. Pełny dostęp do forum mają jedynie zarejestrowani użytkownicy.
 2. Prosimy o szanowanie członków forum.
 3. Forum nie jest przeznaczone do udzielania porad medycznych, służy ono jedynie wymianie doświadczeń.
 4. Stosując się do porad lub wskazówek zamieszczonych na forum a odnoszących się do metod leczenia , czynisz to na własne ryzyko.
 5. Prosimy nie dodawać wypowiedzi odnoszących się do innych, aniżeli homeopatycznych, metod leczenia.
 6. Przed założeniem nowego tematu, należy sprawdzić, czy temat ten nie funkcjonuje już na forum.
 7. Zabronione jest zamieszczania materiałów, które są nieprawdziwe, obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, profanują podstawowe wartości, ingerują w czyjąś prywatność lub w jakikolwiek sposób łamią obowiązujące prawo.
 8. Wszelkie posty naruszające regulamin, mogą być usuwane przez administratora bez ostrzeżenia.
 9. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia.
 10. W celu jak najpełniejszego korzystania z forum, prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytanie dotyczące homeopatii, które pojawią się w trakcie procesu rejestracji. Nieudzielenie odpowiedzi może spowodować ograniczenie w dostępie do niektórych funkcji forum.
 11. Osoby niestosujące się do niniejszego regulaminu, będą usuwane z forum.

Mój stosunek do leczenia homeopatycznego jest pozytywny, nie jestem przeciwnikiem homeopatii, nie działam na niekorzyść tego systemu leczenia, zobowiązuję się do szanowania członków forum i przestrzegania zasad forum.
.